Avaleht » Nonno Andrea
Kuldkollane kõrvitsa ketšup- kaste🍃200G
Poe kollektsioon

Nonno Andrea

Nono Andrea

Nonno Andrea

Nonno Andrea on Treviso maalilisel tasandikul, mäslevate jõgede ja Alpide vahel toimetav läbi ja lõhki orgaaniline pereettevõte. Nonno Andrea sai loodud austusest ja armastusest Maa, looduse ja ta ehedate andide ja maitsete vastu. Neid tõstab esile teiste agraarettevõtete seast täiesti ainulaadne ellusuhtumise filosoofia ja mõtteviis põlluharimisest.

Nonno Andrea tooted on pärjatud “Loodusliku mitmekesisuse toetaja” sertifikaadiga, mis toetab tava- ja mikroorganismide viljelemist ja kasvu ettevõtte põllumaadel. Ökosüsteemi tasakaalustamiseks on istutatud erilisi hekipõõsastikke, ehitatud pesakaste ja isegi varjendeid putukatele, mis tõstavad toodete väärtust juba eos, suurendades õhu, vee ja pinnase kvaliteeti.

Selle peensusteni lihvitud lähenemisega on saavutatud väärtuste haripunkt, mis peegeldub ka kvaliteedimärkidega pärjatud Nonno Andrea orgaanilistes talutoodetes. See on elustiil, kus ümbritsetud loodusest ja ta väekatest liitlastest kombineeritakse iidseid teadmisi tänapäeva innovatiivsete metoodikatega.

Värvilised ja looduslikud ketšupid- kastmed on valmistatud erinevatest orgaanilistest aiasaadustest, kus on saavutatud harmoonia erinevate vürtside, aromaatsete ürtide ja juurviljade vahel. Ketšupid-kastmed on valmistatud madalal temperatuuril õhukindlalt suletud ahjus, kus küpsemise lõppedes jahutatakse neid kiiresti, et tugevdada loomulike värvide esiletulekut.

Nonno Andrea ketšupitel- kastmetel on iseloomulikud puhtad maitsed mis teeb neist mõnusad ja kerged lisandid täiustamaks erinevaid roogi. Eriti hästi sobivad nad grillitud lihade, kalade ja köögiviljade kaaslasteks. 

Shopping Cart
Scroll to Top