Meil on au ja rõõm tuua teieni ühe ilmaruumi erilisema, maitsvama ja tuntuima köögi kõige erilisemad nopped. “Armastusega Itaaliast” sai loodud, et pakkuda kvaliteetseid ja hõrgutavaid tooteid esteetilisest Itaaliast, mis on saanud läbi isiklike maitseelamuste prisma meie vaieldamatuteks lemmikuteks. 

Meie lugu

” Armastusega Itaaliast” sai loodud, et pakkuda kvaliteetseid ja hõrgutavaid tooteid esteetilisest Itaaliast, mis on saanud läbi isiklike maitseelamuste prisma meie vaieldamatuteks lemmikuteks. 

Oleme koondanud oma e-poodi hinge ja armastusega põlvest-põlve edasi pärandatud retseptidel tooted, teadmised ja pereettevõtted – killukese Itaaliat ennast, mille sünnilood on ilmavalgust saanud planeedi maalilistematest paikadest. 

Meie tootevalik on suure hoole ja armastusega välja selekteeritud, läbi ja lõhki Itaaliat õhkuv ja iseloomustav paremik läbi meie maitseelamuste ja kogemuste. Tootjate ja toodete valikul on me eelistuseks alati väiketootjad, kes suudavad pakkuda kõrget kvaliteeti, personaalsust ja unustamatute maitseelamustega tooteid. 

Lisaks premium-klassi gurmeetoodetele pakume ka külastusreise meie poolt esindatud tootjate juurde. Personaliseeritud reisikava kroonijuveeliks on peatumine lummavalt ilusas Garda järve ääres olevas Villa Giulias – kohas, kust sai alguse Armastusega Itaaliast lugu.

Oleme Eesti Pereettevõtjate Liidu liige.

Erika ja Vahur

Meie tooted

Meie tootevalik on suure hoole ja armastusega välja selekteeritud, läbi ja lõhki Itaaliat õhkuv ja iseloomustav paremik läbi meie maitseelamuste ja kogemuste. Tootjate ja toodete valikul on meie eelistuseks eelistusena väiketootjad, kes suudavad pakkuda kõrget kvaliteeti, personaalsust ja unustamatute maitseelamustega tooteid. 
Shopping Cart
Scroll to Top