Avaleht » Pood » Mengazzoli Cabernet I.G.T.veiniäädikas 500ml
Soodus!
Bränd:Mengazzoli

Mengazzoli Cabernet I.G.T.veiniäädikas 500ml

Original price was: €22.00.Current price is: €18.70.

Cabernet Sauvignon TreVenezie veiniäädikas, valmistatud samanimelisest veinist,  on nagu vedel samet või siid. Peen ning küps, värskete viinamarjade nootidega ja rikkalike aroomidega tasakaalustatud toode.
Sobib hästi artišokkidele salatitele, samuti roogadele millele on lisatud pähkleid. Toiduvalmistamisprotsessis sobib see toode suurepäraselt punase liha, ulukiliha, grill-liha ja šokolaadipõhiste roogade valmistamiseks

Cabernet Sauvignon TreVenezie veiniäädikas on nagu vedel samet või siid. Peen ning küps, värskete viinamarjade nootidega ja rikkalike aroomidega tasakaalustatud toode.  
Sobib hästi artišokkidele, salatitele, samuti roogadele millele on lisatud pähkleid. Toiduvalmistamisprotsessis sobib see toode suurepäraselt punase liha, ulukiliha, grill-liha ja šokolaadipõhiste roogade valmistamiseks. 

Bränd

Mengazzoli

Nagu lugematute ettevõtetega, sai Mengazzoli lugu alguse ühest pealtnäha lihtsast ideest ja unelmast. Tänaseks pea pool sajandit vana ja lugematute auhindade pärjatud pereettevõte sai tõuke Giorgio Mengazzoli unistusest rikastada maailma maitsete varasalve Mantua piirkonna meeliülendavate toodetega.

Kui ettevõtte algusaastatel keskendus signore Mengazzoli enamjaolt meresoola, õunasiidri äädika ja veinide tootmisele ning tarnimisele, siis noorema põlve tulekuga firmasse tõusis viimane taevastesse sfääridesse. Laiendades tootmist palsami- ja teiste maitseküllaste äädikateni, sillutas see tee Mengazzoli perefirma jaoks, tõustes tõeliseks täheks gurmaanide seas. Nende tooteid hinnatakse mäekõrguselt juba aastakümneid, nii Michelini tärniga pärjatud restoranides kui ka tipp- ja kodukokkade seas.

Mengazzoli tooted sobivad oivaliselt rikastamaks retsepte, lisades tugeva ja omanäolise intensiivse maitsenüansi. Eriti tugevalt tulevad maitsed esile mängeldes erinevate aromaatsete ürtide ja liharoogade, maitsvate  ja mahlakate köögiviljade juures. Suurepärased kaaslased salatite ja bruchettade ning chiabiatta juurde, samuti igati sobivad rikastamaks liha- ja seemnerikkaid suppe ning puljongeid.

Shopping Cart
Scroll to Top