Avaleht » Pood » Kinkekarp: LE CHIUSURE VALTENESI MALBORGHETTO 2016 punane vein, LE CHIUSURE KÜLMPRESSITUD OLIIVIÕLI BIO 1,5 L, MODENA I.G.P. BALSAMICO 250ML
Sale!

Kinkekarp: LE CHIUSURE VALTENESI MALBORGHETTO 2016 punane vein, LE CHIUSURE KÜLMPRESSITUD OLIIVIÕLI BIO 1,5 L, MODENA I.G.P. BALSAMICO 250ML

150.45

Kinkekarp sisaldab:
Le Chiusure Valtenesi Malborghetto 2016 punane vein 0,75 l;
Le Chiusure külmpressitud oliiviõli BIO 1,5 l;
Mengazzoli MODENA I.G.P. balsamico 250ml;
Luuletusega kaart;
Kinkekarp paelaga.

LE CHIUSURE MALBORGHETTO BENACO BRESCIANO IGT 2016
Intensiivse sügava värvi ja maitsega Malborghetto leiab tee suurepäraste Itaalia punaste veinide traditsiooni.
Malborghetto on värvuselt ja maitselt sügav ja intensiivne ent olemuselt pehmelt paletti paitav ja mahe. Veini teeb eriliseks kombinatsioon Rebo ja Merlot’ viinamarjadest ja istanduse mineraalirikas pinnas, mis annavad veinile isikupärase ja ainulaadse karakteristika. Pehmete tanniinidega, kus maitses on tunda kirssi, põldmarja ja mustsõstart. Aastane maht on alla 4000 pudeli, mis teeb temast ihaldatud ja haruldase nautimuse. Keskmisest kõrgema alkoholisisaldusega on Malborghetto punane vein Le Chiusure veinimaja ood ja tõlgendus klassikalisest väga heast veinist, mis püsib ja läheb aastatega vaid paremaks.
Toidud mille juurde antud vein on ideaalselt sobiv: sealiha, lammas, veiseliha, loomaliha, ulukiliha, pastaroad.

Le Chiusure külmpressitud oliiviõli BIO
Tõelise Garda maastiku sümboli ja traditsioonide jälgijatena, on Le Chiusure varasalves ka ligi kolmsada õlipuud, millest valmistatakse kõrgkvaliteedilist neitsioliiviõli Casaliva, Leccino ja Pendolino sortidest. Kõrgema järgu oliiviõli, mille iseloomujoonteks on erakordne kergus, õrn puuviljane ning meeldiv pikantne mekk. Suurepärane abimees seedekulgla talitlusel.
Parim kaaslane kalaroogade, salatite ja köögiviljade juures.
MÄRGID: bio, olio extra vergine, superiore.

MODENA I.G.P. balsamico 250ML
Tihe ja märkimisväärselt kompleksse maitsenoodiga viskoosne balsamico. Intensiivne ja värvuselt tume, mis teeb temast väga lummava ja meeldejääva toote.
Sobib oivaliselt rikastamaks retsepte, lisades tugeva ja omanäolise intensiivse maitsenüansi. Eriti tugevalt tulevad maitsed esile mängeldes erinevate aromaatsete ürtide ja liharoogade, maitsvate ja mahlakate köögiviljade juures. Suurepärane kaaslane salatite ja bruchettade ning chiabiatta juurde, samuti igati sobiv rikastamaks liha- ja seemnerikkaid suppe ja puljongeid.

Bränd

Le Chiusure

Le Chiusure veinimaja asub kiviviske kaugusel maalilisest Garda järvest, mille päikesest paitatud nõlvadel on sealne pererahvas valmistanud suupäraseid veine ja hõrkjast oliiviõli juba enam kui kolm kümnendit. Veinimaja asub keskaegse kaluriküla maalilises südames, mida ümbritsevad mineraalide rikkad Valténesi nõlvad. Mäeseljakutele on istutatud neljale hektarile viinapuid ja kahele õlipuid, millest toodetakse iga aasta vaid alla 25 000 pudeli veini ning alla 1000 pudeli oliiviõli. Lähtudes pedantlikust kvaliteedist ja eksklusiivsusest, hoiab pererahvas au sees traditsioonilist lähenemist önoloogiale ja oliiviõli valmistamisele, olles otsustanud jätta valemist välja keemilised väetised ja herbitsiidid. Le Chiusure veinid on sommeljeede ja veiniarmastajate seas hinnatud kõrgelt üle ilma tänu täidlastele maitsetele ja maalähedusele valmistamisprotsessil. Le Chiusure veinimaja toodab täna nelja erinevat veini – kahte roosat, kahte punast, milledest veinimaja ood Malborgetto`t toodetakse vaid üle 4000 pudeli aastas, ning elegantest roosat Roseti`t vaid valitud aastatel.

Mengazzoli

Nagu lugematute ettevõtetega, sai Mengazzoli lugu alguse ühest pealtnäha lihtsast ideest ja unelmast. Tänaseks pea pool sajandit vana ja lugematute auhindade pärjatud pereettevõte sai tõuke Giorgio Mengazzoli unistusest rikastada maailma maitsete varasalve Mantua piirkonna meeliülendavate toodetega.

Kui ettevõtte algusaastatel keskendus signore Mengazzoli enamjaolt meresoola, õunasiidri äädika ja veinide tootmisele ning tarnimisele, siis noorema põlve tulekuga firmasse tõusis viimane taevastesse sfääridesse. Laiendades tootmist palsami- ja teiste maitseküllaste äädikateni, sillutas see tee Mengazzoli perefirma jaoks, tõustes tõeliseks täheks gurmaanide seas. Nende tooteid hinnatakse mäekõrguselt juba aastakümneid, nii Michelini tärniga pärjatud restoranides kui ka tipp- ja kodukokkade seas.

Mengazzoli tooted sobivad oivaliselt rikastamaks retsepte, lisades tugeva ja omanäolise intensiivse maitsenüansi. Eriti tugevalt tulevad maitsed esile mängeldes erinevate aromaatsete ürtide ja liharoogade, maitsvate  ja mahlakate köögiviljade juures. Suurepärased kaaslased salatite ja bruchettade ning chiabiatta juurde, samuti igati sobivad rikastamaks liha- ja seemnerikkaid suppe ning puljongeid.

Shopping Cart
Scroll to Top