Avaleht » Pood » Le Chiusure külmpressitud oliiviõli BIO Puitkastiga🍃 1500ml

Le Chiusure külmpressitud oliiviõli BIO Puitkastiga🍃 1500ml

98.00

Öeldakse, et Garda järve äärest tuleb maailma parima oliiviõli ideaalsete kasvutingimuste tõttu.

Tõelise Garda maastiku sümboli ja traditsioonide vardjatena, on Le Chiusure varasalves ka ligi kolmsada õlipuud, millest valmistatakse kõrgkvaliteedilist neitsioliiviõli Casaliva, Leccino ja Pendolino sortidest.Kõrgema järgu oliiviõli, mille iseloomujoonteks on erakordne kergus, õrn puuviljane ning meeldiv pikantne mekk. Suurepärane abimees seedekulgla talitlusel.

Parim kaaslane kalaroogade, salatite ja köögiviljade juures.

MÄRGID: bio, olio extra vergine, superiore.

Laost otsas

Öeldakse, et Garda järve äärest tuleb maailma parima oliiviõli ideaalsete kasvutingimuste tõttu.

Tõelise Garda maastiku sümboli ja traditsioonide järgijatena, on Le Chiusure varasalves ka ligi kolmsada õlipuud, millest valmistatakse kõrgkvaliteedilist neitsioliiviõli Casaliva, Leccino ja Pendolino sortidest. Kõrgema järgu oliiviõli, mille iseloomujoonteks on erakordne kergus, õrn puuviljane ning meeldiv pikantne mekk. Suurepärane abimees seedekulgla talitlusel.

Parim kaaslane kalaroogade, salatite ja köögiviljade juures.

MÄRGID: bio, olio extra vergine, superiore.

Bränd

Le Chiusure

Le Chiusure veinimaja asub kiviviske kaugusel maalilisest Garda järvest, mille päikesest paitatud nõlvadel on sealne pererahvas valmistanud suupäraseid veine ja hõrkjast oliiviõli juba enam kui kolm kümnendit. Veinimaja asub keskaegse kaluriküla maalilises südames, mida ümbritsevad mineraalide rikkad Valténesi nõlvad. Mäeseljakutele on istutatud neljale hektarile viinapuid ja kahele õlipuid, millest toodetakse iga aasta vaid alla 25 000 pudeli veini ning alla 1000 pudeli oliiviõli. Lähtudes pedantlikust kvaliteedist ja eksklusiivsusest, hoiab pererahvas au sees traditsioonilist lähenemist önoloogiale ja oliiviõli valmistamisele, olles otsustanud jätta valemist välja keemilised väetised ja herbitsiidid. Le Chiusure veinid on sommeljeede ja veiniarmastajate seas hinnatud kõrgelt üle ilma tänu täidlastele maitsetele ja maalähedusele valmistamisprotsessil. Le Chiusure veinimaja toodab täna nelja erinevat veini – kahte roosat, kahte punast, milledest veinimaja ood Malborgetto`t toodetakse vaid üle 4000 pudeli aastas, ning elegantest roosat Roseti`t vaid valitud aastatel.
Shopping Cart
Scroll to Top